پاورپوینت آشنایی با فرقه ابراهیمیه

مطالب دیگر:
📝مباني نظري و پيشينه پژوهش (فصل دو) خلاقیت📝مباني نظري و پيشينه پژوهش (فصل دو) خودپنداره📝مباني نظري و پيشينه پژوهش (فصل دو) رضایتمندی زناشویی📝مباني نظري و پيشينه پژوهش (فصل دو) ساختار سازمان📝مباني نظري و پيشينه پژوهش (فصل دو) سازگاری زناشویی📝مباني نظري و پيشينه پژوهش (فصل دو) سازگاری شغلی📝مباني نظري و پيشينه پژوهش (فصل دو) سبکهای زندگی و اضطراب از مرگ📝مباني نظري و پيشينه پژوهش (فصل دو) سرمایه فکری📝مباني نظري و پيشينه پژوهش (فصل دو) سلامت روانی📝مباني نظري و پيشينه پژوهش (فصل دو) شادکامی📝مباني نظري و پيشينه پژوهش (فصل دو) فراشناخت📝مباني نظري و پيشينه پژوهش (فصل دو) کمرویی📝مباني نظري و پيشينه پژوهش (فصل دو) کیفیت زندگی📝مباني نظري و پيشينه پژوهش (فصل دو) ماهیت خانواده و فرزندان📝مباني نظري و پيشينه پژوهش (فصل دو) معنویت و مذهب📝مباني نظري و پيشينه پژوهش (فصل دو) مهارتهای فراشناختی📝مباني نظري و پيشينه پژوهش (فصل دو) نگرش های ناکارامد📝مباني نظري و پيشينه پژوهش (فصل دو)ابعاد ساختار سازمانی📝مباني نظري و پيشينه پژوهش (فصل دو)اختلالات افسردگی📝مباني نظري و پيشينه پژوهش (فصل دو)امید به زندگی

شامل 20 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .


مشخصات فایل
تعداد صفحات20حجم4175/929 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

شامل 20 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

بیشتر قیامها و انقلابهای صدر اسلام برعلیه حکومتهای جائر نشأت گرفته از قیام امام حسین(ع)است.در این رابطه باید افرادی از نسل امام حسن(ع)و امام حسین(ع)را به عنوان عناصر برجسته در نهضتهای خونین برعلیه بنی عباس به حساب آورد.ابراهیمیه به پیروان ابراهیم بن عبدالله بن الحسن اطلاق شده است که برعلیه حکومت منصور عباسی قیام کردند. در این مبحث به معرفی این جریان سیاسی می پردازیم.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

قیام بر علیه بنی امیه

ابراهیم بن عبدالله بن الحسن

تلاش برای بیعت

قیام محمد بن عبدالله و تبعیت ابراهیم

ابراهیمیه

پایان

عنوان : آشنایی با فرقه ابراهیمیه

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 20

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت


"