پاورپوینت آشنایی با فرقه جارودیه

مطالب دیگر:
🔥تحقیق بررسی مدیریت بازرگانی و وظایف آن🔥تحقیق تاثیر تبليغات و اثر آن در فروش🔥پاورپوینت الكترو كارديوﮔراف و قلب🔥تحقیق رشته مدیریت به همراه ترجمه با عنوان طراحی سازمان🔥تحقیق بررسی علم اسلامی و مدیریت اسلامی🔥تحقیق پرورش استعدادها🔥تحقیق بررسی فرهنگ و مدیریت استراتژیك🔥تحقیق بررسی فساد اداري و شيوه‌ هاي كنترل آن🔥تحقیق مدیریت فناوري اطلاعات🔥تحقیق بررسی فنون تجزيه و تحليل سيستم ها🔥تحقیق تاثیر قدرت انتقاد سازنده در سازمان🔥تحقیق ارائه یک مدل ترکیبی برای کنترل استراتژیک🔥تحقیق بررسی تفکرات مديريت و رهبري در يك سازمان🔥تحقیق بررسی سرمايه گذاري مشترك در یک سازمان🔥تحقیق بررسی سلامت سازماني در نظام مدیریت🔥تحقیق سیستم اطلاعات در مدیریت🔥تحقیق بررسی سيستم اطلاعات مديريت در سازمان🔥تحقیق بررسی سيستم مالي بين المللي🔥تحقیق بررسی سيستم هاي پشتيباني مديريت ارشد🔥تحقیق بررسی سيستم‌هاي پردازش مبادلات و انواع آن

شامل 30 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .


مشخصات فایل
تعداد صفحات30حجم4162/643 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

شامل 30 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

فرقه های درون شیعی معمولاً در زمینه امامت دچار انحراف از امامیه شده اند.و علت اصلی این گسست را می‌توان این دانست که رهبران این فرقه در ملاک تعیین امام مسیر ثابتی را دنبال نمی‌کردند از این رو به موجودیت فرقه ای مختلف در شیعه مواجه می‌شویم. جارودیه یکی از فرق زیدیه محسوب می‌شود بلکه بهتر این است که بگوییم هسته اولیه فرقه زیدیه با اجتماع همان فرقه موجودیت یافت که با شکست زید بن علی (ع) متفرق شدند.

(جارودیه و بتریه و جریریه) و در واقع یاران زید بن علی (ع) بعد از شهادت او هر یک به نوعی راهی را ادامه دادند. یکی از کسانی که به زیدیه پیوست و بعد از شهادت زید بن علی (ع) به نام خود فرقه‌ای در مسیر جریان زیدیه بوجود آورد (زیاد بن منذر کوفی) است به نام امام جارودیه یا رأس جارودیه خوانده می‌شود و اتباع او را جارودیه می‌گویند.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

رهبر جارودیه

پشتوانه علمی جارودیه

زیاد بن منذر در روایات

زید بن علی (ع) و ابی جارود

رای ابو جارود و جارودیه در امامت

امامت حسین (ع)

امامت بعد از حسین (ع)

خلاصه معتقدات جارودیه

مهدویت در منظر جارودیه

رهبر جارودیه

عنوان : آشنایی با فرقه جارودیه

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 30

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت


"