پاورپوینت ادعای مهدویت

مطالب دیگر:
📜بررسی بیع در معامله و شرط خیار📜طراحی سيستم فروش شركت تحت وب توسط نرم افزارهاي Access و HTML و ASP و SQL📜بررسی و مقایسه رژيم غذايي ورزشكاران با افراد عادي📜بررسي جايگاه ايران در بازار جهاني نفت و درون گرايي برون گرايي سياست گذاريهای نفت و گاز📜بررسی نقش و جايگاه اخلاق در قرآن📜بررسی زندگینامه سلمان فارسی📜بررسی ارتباطات جمعی و فرهنگ و ارتباط رسانه‌ و هويت‌ فرهنگي‌📜بررسی زندگینامه و آثار ابوالقاسم عارف قزوینی و نقش عارف قزوینی در مشروطه📜گفتگوی در خط (چت) و بررسی آسیب های اجتماعی و روانی چت📜بررسی ارتباط و نقش اینترنت در آموزش از راه دور e learning آموزش‌ الكترونيك📜تاثیر اثربخشی برنامه های فوق برنامه تربیت بدنی دانشگاههای کشور📜بررسي سير تحوئل قوانين و ضوابط مرتبط با برنامه ريزي حمل و نقل شهري📜برررسی استخراج با استفاده از سيالات فوق بحراني (SCF) و كاربردهاي آن در فرآيندهاي جداسازي📜بررسي جايگاه و ارتباط مهار دروني و بيروني با رشته هاي تحصيلي و رضايت تحصيلي📜بررسی نظريات موجود در باب وحى نظریه گزاره و نظریه تجربه دینی📜روان شناسي نوجوانان و مسائل اساسي در مطالعه روان شناسي رشد و نوجواني📜بررسی فرآیند روان درمانی گروهی و بررسی نمونه ای از روان درمانی📜بررسی بودجه و بودجه ریزی در سازمان تامین اجتماعی (فرآیندها و چالش ها و راهکارها)📜بررسی حماسه عاشورای حسینی در جهان اسلام و عاشورا در ابهر📜بررسی سوء تغذیه و تأثیر آن بر روح و جسم نوجوانان

شامل 27 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .


مشخصات فایل
تعداد صفحات27حجم4364/27 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

شامل 27 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

در طول تاریخ اسلام کسانی بودند که خود را به عنوان مهدی معرفی کردند. با توجه به اعتقاد مسلمین مبنی براینکه مهدی موعود از سوی رسول الله(ص) مشخص شده است، در نتیجه تمام افرادی که خود را به عنوان مهدی معرفی می کردند و یا معرفی شدند، درغگو و بدعتگذار بودند که باید به معرفی ایشان و راههای نفوذ ایشان آشنا شد تا در برابر ایشان و دروغ و بدعتشان ایستادگی کرد. شیوع ادعاهای مهدویت حتی از برخی قبایل مانند بربر گفته شده که جا دارد بعد از ذکر اجمالی به علل و زمینه های انحراف کننده از مهدویت، به ذکر مدعیان مشهور مهدویت و یا کسانی که مردم به خطا به مهدویت ایشان قائل شدند، بپردازیم.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

علل ادعای دروغین

اشتباه در مصداق

ادعای مهدویت در قرن اول

ادعای مهدویت در قرن دوم

مدعیان مهدویت در قرن سوم

قرن چهارم

پایان

عنوان : ادعای مهدویت

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 27

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت


"