پاورپوینت آشنایی با اهل ایمان

مطالب دیگر:
🔑شناسایی گونه های علفهای هرز🔑پاورپوینت با عنوان علف هرز🔑پاورپوینت کشاورزی و حشره شناسی با عنوان آفات مهم گیاهی🔑مجتمع مسکونی 3 بعدی اسکچاپی ...... B5 ..... شامل (تنها) فایل 3 بعدی اسکچاپی🔑فرهنگسرا 3 بعدی اسکچاپی ...... G9 - چند مدل اتود فرهنگی ..... شامل (تنها) فایل 3 بعدی اسکچاپی 🔑پروژه آماده ادیوس رقص عروس و داماد جدید🔑پروژه آماده عروسی ادیوس : استارت . ووله . باغ🔑پروژه آماده ادیوس میکس فیلم عروسی : معرفی . استارت . ووله . اسپرت . پازل بند🔑تحقیق درباره کوهپیمایی🔑تحقیق درباره مشروطیت و ملایان🔑تحقیق درباره تاریخچه والیبال🔑تحقیق درباره نحوه استفاده از امواج اولتراسوند در صنایع غذایی🔑تحقیق درباره کاربرد انرژی خورشید🔑تحقیق درباره مسئله شناسی فرار از خانه🔑تحقیق: قبل و بعد از ورزش چه غذایی بخوریم🔑تحقیق درباره کشتار دام🔑پروژه آماده ادیوس : سینک کلیپ اسپرت عروس و داماد جدید عاشقانه🔑پاورپوینت برنامه توسعه سازمان ملل متحد🔑دانلود پروژه آماده ادیوس Dynamic photo slide show🔑تحقیق درباره مسئولیتهای اجتماعی مدیران و بنگاههای کسب و کار

شامل 26 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .


مشخصات فایل
تعداد صفحات26حجم4327/997 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

شامل 26 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

با در نظر گرفتن ایمان و تعریف آن می توان گفت که اهل ایمان کسانی هستند که ایمان صحیحیی به عقائد اسلامی داشته و در عمل نیز از فرامین الهی کوتاهی نمی کنند. به همین دلیل تمام فرق می-توانند خود را اهل ایمان بدانند و دیگران را مستحق این تعریف نداند. اکنون به شرحی از روایات می پردازیم تا معلوم شود که اهل ایمان و مومن برای حامیان کدام مذهب بیان شده است.

شعار اسلام

در بسیاری از روایات به این مسأله تصریح شده که اسلام بر اموری از اعتقادات پایه گذاری شده و هر کس به آن امور پایبند باشد مسلمان است و از جرگه کافران و مشرکین خارج می شود. بطور کلی این مطلب شعار اسلام نیز شده است و آن چیزی جز شهادت به الوهیت خداوند و همچنین شهادت به رسالت حضرت محمد(ص) نیست و شیعه و سنی بر این مطلب اتفاق نظر دارند. البته اگر انکار اعتقادی منجر به انکار این دو اصل شود نیز موجب کفر است. اما همانطور که گفتیم بین اسلام و ایمان فرقهائی وجود دارد و ایمان مرتبه ای برتر از اسلام است. چنانکه خداوند می فرماید:

اعراب گفتند ما ایمان آوردیم، بگو ایمان نیاوردید؛ بلکه بگویید اسلام آوردیم و هنوز ایمان در دلهای ایشان نفوذ نکرده …

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

شعار اسلام

فرق اسلام و ایمان

ارکان اصلی اسلام

ولایت ملاک ایمان

اطلاق اهل ایمان و مومن برشیعه

ایمان مستقر و مستودع

پایان

عنوان : آشنایی با اهل ایمان

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 26

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت


"