پاورپوینت اینستکس چیست و چگونه کار می‌کند

مطالب دیگر:
📂طرح احداث کارخانه فرآوری محصولات باغی (کمپوت ، آبمیوه ، کنستانتره ، نکتار)📂دانلود کتاب داستانی و جذاب اسرار معدن ذغال سنگ اثر ژول ورن📂دانلود کتاب داستانی و جذاب الیور تویست📂دانلود کتاب داستانی آدمهای معروف دستشویی نمی روند📂دانلود کتاب داستانی و جذاب آلیس در سرزمین عجایب📂دانلود کتاب داستانی و جذاب بهترین قصه ها و افسانه های دنیا📂دانلود کتاب داستانی و جذاب جن پینه دوز📂دانلود کتاب داستانی و جذاب دور دنیا در 80 روزاثر ژول ورن📂دانلود کتاب داستانی و جذاب دیوید کاپرفیلد اثر چارلز دیکنز📂دانلود کتاب داستانی و جذاب دروغی که تمام زندگی ام بود📂دانلود کتاب داستانی و جذاب سفرهای گالیور📂دانلود کتاب داستانی و جذاب سندباد بحری📂دانلود کتاب داستانی و جذاب و جنایی سیانوژن نورانی📂دانلود کتاب داستانی و جذاب قصه های شیرین ایرانی📂دانلود کتاب امتحانات نهایی سکوی پرتاب📂دانلود کتاب جذاب ساخت هواپیماهای کاغذی📂دانلود کتاب جذاب ساختن کاردستی های کاغذی درباره همه چیز📂دانلود کتاب جذاب و داستانی کاراگاه تام سایر📂دانلود کتاب جذاب شخصیت شناسی کودکان📂دانلود کتاب جذاب و داستانی حسنی ما یه بره داشت

شامل 29 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .


مشخصات فایل
تعداد صفحات29حجم4351/442 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

پاورپوینت اینستکس چیست و چگونه کار می‌کند

پاورپوینت اینستکس چیست و چگونه کار می‌کند شامل 29 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

پس از خروج آمریکا از برجام، اروپایی‌ها مکررا اظهار کردند که قصد حمایت از برجام را داشته و تمام تلاش خود را در به حداقل رساندن آثار تحریم‌های آمریکا علیه ایران خواهند کرد. پس از گذشت ماه‌ها و دادن وعده‌های تکراری در راه‌اندازی ساز و کار مالی اروپایی (spv) با ایران برای ادامه مبادلات تجاری، نهایتا در روز پنجشنبه ۱۱ بهمن ماه، این کانال مالی با نام اینستکس در فرانسه ثبت و مدیریت آن را "پر شیفر" آلمانی با سابقه طولانی مدیریت در کامرز بانک بر عهده گرفت.

در این ساز و کار مبادلات با یورو انجام خواهد شد؛ اما نکته قابل تامل اینجاست که در این ساز و کار قرار نیست ایران پولی دریافت کند، بلکه نفت را به کشور‌های اروپایی می‌دهد و در مقابل از آن‌ها اقلام مورد نیاز خود را دریافت می‌کند!

از سوی دیگر گفته می‌شود اینستکس دو شعبه در ایران و اروپا خواهد داشت و قرار است به عنوان یک نهاد واسط برای تسویه حساب شرکت‌های بدهکار و بستانکار در دو طرف عمل کند!

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

اینستکس شامل چه اقلامی خواهد شد؟

واکنش مقامات خارجی به ثبت اینستکس

موافقان و مخالفان اینستکس در ایران

انتقال پول نفت پشت پرده اهداف اینستکس

بهانه‌های اجرایی نشدن اینستکس

پایان

عنوان : اینستکس چیست و چگونه کار می‌کند

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 29

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت


"