پاورپوینت تعریف سوئیفت چیست

مطالب دیگر:
📂بررسی ورزش فوتسال و قوانین آن📂بررسی صنعت جهانگردی و اهمیت آن در ایران و بررسی نقش سازمانهاي دولتي و آژانسهاي توريستي در امر ت📂طراحی و عملکرد موتور های شش زمانه📂بررسی طرح کارآفرینی پرورش قـارچ خوراكـي📂طراحي يك وب سايت و بررسی نرم افزارهای طراحی وب سایت📂طرح اکتشاف سنگ تزیینی (تراورتن)📂بررسی شلال دوزی📂طرح اکتشافی ماده معدنی (سیلیس)📂بررسی پروژه کار آفرینی تولیدی پوشک📂بررسی طرح كسب و كار شركت كامپيوتري📂بررسی طرح کارآفرینی تولیدی لباس کار📂بررسی طرح درس تربیت بدنی با موضوع مهارت در پرتاب کردن📂بررسی طرح تولید قطعات پیش ساخته بتونی و هزینه ها و ابزار آن📂بررسی پند دستاورد مهم مهندسی ژنتیک و بیوتکنولوژی مولکولی در علوم پزشکی📂بررسی ضرورت بیمه در اقتصاد مدرن و بررسی بانکداری و ارزش پول ایران📂بررسی پارک چیتگر و پوشش گیاهی آن و مروری بر عوامل مخرب پارک📂بررسی پربیها و ساختمان و انواع و خواص آنها📂بررسی بیمه و انواع و قوانین و پیشینه آن📂مروری بر بیماری گیاهی و آزمایشگاه بیماری گیاهی و بررسی ابزار و نحوه تشخیص و درمان بیماری های گ📂بررسی بیماری تالاسمی و علایم و شیوع و درمان آن

شامل 26 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .


مشخصات فایل
تعداد صفحات26حجم4493/486 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

شامل 26 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

در اين مطلب به معرفي سوئيفت،تاریخچه،هدف و مزایای آن و تاریخچه ملحق شدن ایران به این شبکه و تحریم ایران توسط آن مي پردازیم.

سوئیفت چیست؟

سوئیفت ( SWIFT) که مخفف کلمات (Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication) همان جامعه جهانی ارتباطات مالی بین بانکی است که با تفاهم و توافق ۲۳۹ بانک از ۱۵ کشور اروپایی و آمریکای شمالی در ماه مه سال ۱۹۷۳ میلادی راه اندازی شد.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

سوئیفت چیست؟

تاریخچه سوییفت

هدف سوئیفت

مزایای سوئیفت

انواع پیام‌های مالی سوییفتی

چه زمانی ایران به عضویت سوئیفت درآمد؟

تحریم سوئیفت ایران در سال ۱۳۹۰

پایان

عنوان : تعریف سوئیفت چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 26

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت


"